Polityka jakości

JK SURGICAL Sp. z o. o. jest w Polsce jedynym przedstawicielem angielskiego producenta sprzętu i artykułów medycznych Swann-Morton, firmy obecnej w ponad 100 krajach i posiadającej 70-letnią tradycję popartą szeregiem własnych doświadczeń w dziedzinie produkcji wyrobów chirurgicznych. JK SURGICAL Sp. z o. o. to również dystrybutor ostrzy i uchwytów przemysłowych angielskiej firmy Jewel Blade Ltd, która przoduje na brytyjskim rynku przemysłowym od ponad 85 lat.

Mając na uwadze nadrzędny cel naszej firmy, jakim jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju, a także uwzględniając najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów, pragniemy utrzymywać pozycję lidera w branży i ciągle zwiększać zadowolenie naszych klientów.

Przyjmując powyższą politykę jakości, zakładając spełnienie wszystkich wymagań prawnych, deklarujemy podejmowanie wszelkich działań mających na celu:

  • ciągłe doskonalenie skuteczności wdrożonego systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015,   
  • podnoszenie kompetencji pracowników i kooperantów gwarantujące doskonałą znajomość branży     i rynku wyrobów medycznych oraz przemysłowych,
  • nieustanne doskonalenie relacji z interesariuszami JK SURGICAL Sp. z o. o.,
  • konsekwentne doskonalenie jakości obsługi klienta gwarantujące jego zadowolenie i satysfakcję.

 

Zobowiązuję się zapewnić wszelkie zasoby na potrzeby realizacji niniejszej polityki jakości.

 

Norbert Kuźniak

Dyrektor Generalny

Poznań, 10.12.2019 r.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.