PODOscalpels

Płatność za pobraniem
Przy zamówieniach poniżej 600,00 zł netto doliczamy koszty przesyłki: 18,00 zł netto (+ 23% VAT)

Po wielu miesiącach intensywnej pracy, z przyjemnością prezentujemy Państwu jedyny w swoim rodzaju zestaw narzędzi podologicznych PODOscalpels.

Zestaw PODOscalpels został stworzony z myślą o podologach. Znajdują się w nim specjalnie dobrane ostrza chirurgiczne w 5 różnych rozmiarach, 3 rękojeści oraz bezpieczny usuwacz ostrzy.

Produkt ten powstał w odpowiedzi na oczekiwania podologów, którzy nie zawsze byli pewni jakie rozmiary i kształty ostrzy najlepiej sprawdzą się w ich codziennej pracy. Umożliwia on również korzystanie z różnych ostrzy, odpowiednio dopasowanych do konkretnych zabiegów, bez konieczności nabywania ich jednorazowo w dużych ilościach.

grafiki

Zawartość zestawu PODOscalpels została starannie wyselekcjonowana na podstawie odbytych konsultacji oraz wielu przeprowadzonych testów.

W zestawie znajduje się:

- po 25 sztuk standardowych ostrzy ze stali węglowej nr 10, 15 i 20 oraz 2 kompatybilne rękojeści (nr 3 i 4);

- po 10 sztuk ostrzy ze stali nierdzewnej z serii Fine nr SM62 i SM64 oraz kompatybilna rękojeść SF3;

- bezpieczny usuwacz ostrzy BOX, który pomieści aż do 100 zużytych ostrzy.

grafika

Samo opakowanie PODOscalpels nadaje się do ponownego użytku, a jego uniwersalny układ umożliwia bezpieczne i wygodne przechowywanie różnego rodzaju ostrzy oraz rękojeści, co pozytywnie wpływa na jakość i organizację pracy w gabinecie podologicznym.

Cena zestawu wynosi 350,00 PLN brutto (w tym 8% VAT).

Zestaw można zakupić wypełniając formularz znajdujący się powyżej lub poprzez kontakt mailowy na adres biuro@jksurgical.pl