Szkolenia podologiczne

Szkolenie

Oprócz sprzedaży najwyższej jakości ostrzy, skalpeli i rękojeści chirurgicznych, oferujemy również szkolenia skierowane do podologów na wszystkich etapach doświadczenia zawodowego, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności profesjonalnej pracy ze skalpelem. Prowadzone przez nas szkolenia dla podologów odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy znajdującej się Poznaniu i trwają około 8 godzin.

Szkolenia grupowe i indywidualne

Nasze warsztaty pod hasłem "Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem" organizowane są przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, w małych grupach przy pełnym wsparciu merytorycznym zarówno w trakcie, jak i po ukończonym kursie. Umożliwiamy także możliwość przeprowadzenia warsztatów w formie indywidualnej, w zależności od preferencji i potrzeb naszych kursantów.

Szkolenie podologiczne pomoże w zdobyciu nowych doświadczeń i wiedzy zarówno osobom doświadczonym, jak i na początku swojej kariery zawodowej. Prowadzone w ramach naszej działalności warsztaty całodniowe podzielone są na dwie zasadnicze części – praktyczną oraz teoretyczną.

Podczas warsztatów podologicznych kursantom zostaną przedstawione różnorodne zagadnienia, które później przełożą się na pracę z pacjentem. Agenda naszych szkoleń z pracy skalpelem uwzględnia tematy takie jak m.in.:

  • budowa i fizjologia skóry,
  • choroby skóry występujące w obrębie stóp,
  • wymagania sanitarne i BHP dotyczące wykonywania zabiegów podologicznych,
  • postępowanie z odpadami niebezpiecznymi (medycznymi),
  • najnowocześniejsze ostrza na rynku i ich zastosowania,
  • ćwiczenia z użyciem skalpeli brytyjskiej firmy Swann-Morton,
  • zajęcia praktyczne ze stopą modelową,
  • zajęcia praktyczne z pacjentami.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający udział w kursie oraz materiały teoretyczne, które pozwolą już po skończonych zajęciach powrócić do najistotniejszych informacji i zagadnień.

Zapisy na szkolenia

W celu zapisu na szkolenie podologiczne prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się na stronie kursu, jeśli wolisz to możesz do zrobić także drogą mailową lub przez nasz profil na Facebooku – wybierz sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty na podstawie faktury pro forma.

  • Cena szkolenia indywidualnego: 1200 zł
  • Cena szkolenia grupowego: 850 zł/os. 

W przypadku pytań także zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści udzielą niezbędnych informacji dotyczących warsztatów. W ofercie naszych usług szkoleniowych znajdują się także m.in. kursy z dermaplaningu. 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą realizowanych szkoleń.