Szkolenia z dermaplaningu

Dermaplaning szkolenie - banner

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenie z dermaplaningu! 

Dermaplaning to mechaniczna, nieinwazyjna forma peelingu skóry z użyciem skalpela. Oprócz wygładzenia, zabieg ten wyrównuje również koloryt skóry i zapewnia efekt „glow”! 

Nic więc dziwnego, że dermaplaning zyskał ogromną popularność zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii. W Polsce zabieg ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziecie mogli poznać jego szczegóły i wdrożyć do oferty swoich gabinetów pod okiem Aleksandry Kołakowskiej – kosmetologa i szkoleniowca z ponad 15-letnim doświadczeniem. 

Do kogo skierowane jest szkolenie? Do kosmetologów chcących poznać zabieg i móc wykonywać go w swoim gabinecie. Oprócz szczegółowej teorii, będziecie mogli przetestować nowo zdobyte umiejętności na modelkach. 

Czas trwania szkolenia: 8h

Lokalizacja: Poznań

Cena: 1200 zł za szkolenie indywidualne, 900 zł za szkolenie grupowe (2 os.)

Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać wypełniając formularz znajdujący się po lewej stronie, pisząc do Aleksandra Kołakowska - Kosmetologia Estetyczna na Facebooku, wysyłając maila na adres julia@jksurgical.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 61 867 97 81.

Zapraszamy!