Dokumentacja produktów

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie najwyższej jakości wyrobów medycznych, spełniających najbardziej rygorystyczne normy i zgodnych z odpowiednimi wymaganiami prawnymi.

Firma Swann-Morton Limited, producent ostrzy i rękojeści chirurgicznych z siedzibą w angielskim Sheffield, realizuje swoją produkcję w oparciu o następujące standardy:

  1. SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ – ISO 13485:2016 w zakresie:
  • projektowanie, produkcja, pakowanie oraz dystrybucja ostrzy chirurgicznych, skalpeli jednorazowych, rękojeści i usuwaczy ostrzy.
  1. CERTYFIKAT CE – SYSTEM ZAPEWNIENIA PEŁNEJ JAKOŚCI w zakresie:
  • projektowanie i produkcja sterylnych i niesterylnych ostrzy ze stali nierdzewnej lub stali węglowej, skalpeli i noży do przeszczepu skóry.
  1. SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO – ISO 14001:2015 w zakresie:
  • projektowanie oraz produkcja ostrzy chirurgicznych, modelarskich i przemysłowych oraz rękojeści chirurgicznych;
  • napromieniowanie wyrobów medycznych i produktów pomocniczych oraz analiza mikrobiologiczna wyrobów medycznych, ich akcesoriów i środowiska.

Informujemy też, że wszystkie oferowane przez nas wyroby medyczne spełniają wymogi:

Ustawy o wyrobach medycznych, Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie klasyfikowania wyrobów medycznych oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie dokonywania zgłoszeń i powiadomień dotyczących wyrobów.

 

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.