Poradnik klienta

Dokumentacja produktów

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie najwyższej jakości wyrobów medycznych, spełniających najbardziej rygorystyczne normy i zgodnych z odpowiednimi wymaganiami prawnymi.


Sterylizacja produktów Swann-Morton

Dawka promieniowania, na którą eksponowany jest produkt przechodzący przez promieniowanie Kobalt-60, jest zależna od pięciu czynników ...


Standardy dotyczące produktów Swann-Morton

Materiały wykorzystywane do pakowania oraz inne materiały wykorzystywane w procesie produkcyjnym są losowo poddawane testom mikrobiologicznym.


Dyrektywa UE ws. zapobiegania zranieniom

Dyrektywa UE ws. zapobiegania zranieniom ostrymi narzędziami będzie wymagać od wszystkich organizacji opieki zdrowotnej wprowadzenia środków wspomagających w celu zmniejszenia liczby wypadków w trakcie pracy zgłaszanych każdego roku.


JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.