10.12.2020 - Zestaw PODOscalpels - już jest!

Po wielu miesiącach intensywnej pracy, z przyjemnością prezentujemy Państwu jedyny w swoim rodzaju zestaw narzędzi podologicznych PODOscalpels.

Zestaw PODOscalpels został stworzony z myślą o podologach. Znajdują się w nim specjalnie dobrane ostrza chirurgiczne w 5 różnych rozmiarach, 3 rękojeści oraz bezpieczny usuwacz ostrzy.

Produkt ten powstał w odpowiedzi na oczekiwania podologów, którzy nie zawsze byli pewni jakie rozmiary i kształty ostrzy najlepiej sprawdzą się w ich codziennej pracy. Umożliwia on również korzystanie z różnych ostrzy, odpowiednio dopasowanych do konkretnych zabiegów, bez konieczności nabywania ich jednorazowo w dużych ilościach.

Zawartość zestawu PODOscalpels została starannie wyselekcjonowana na podstawie odbytych konsultacji oraz wielu przeprowadzonych testów.

Samo opakowanie PODOscalpels nadaje się do ponownego użytku, a jego uniwersalny układ umożliwia bezpieczne i wygodne przechowywanie różnego rodzaju ostrzy oraz rękojeści, co pozytywnie wpływa na jakość i organizację pracy w gabinecie podologicznym.

Więcej informacji na temat zestawu wraz z formularzem zamówień znajdą Państwo na naszej podstronie: KLIK

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.