24.02.2014 - Zapraszamy na targi BUDMA 2015!

Mamy przyjemność poinformować, że JK Surgical już po raz drugi z rzędu będzie reprezentować producenta ostrzy przemysłowych Jewel Blade Ltd. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, które odbędą się w dniach 10-13 marca 2015 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasi goście będą mieli możliwość zapoznania się z pełną ofertą najwyższej jakości ostrzy i uchwytów przemysłowych, wśród których nowością będą ostrza z serii XL Premium SILVER i GOLD przeznaczone do cięcia izolacji termicznych. Wszystkich klientów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Jewel Blade, zlokalizowanego w hali 8A, stoisko 32.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.