25.10.2019 - Zapraszamy na 40. Kongres Kosmetyczny i Targi LNE w Krakowie

W dniach 9-10 listopada 2019 roku w Krakowie odbędzie się 40. edycja Kongresu Kosmetycznego i Targów LNE - jednej z największych imprez branży beauty w Polsce. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż, po raz pierwszy w historii, JK Surgical pojawi się w gronie wystawców podczas tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr 184 gdzie będziemy promować szeroką gamę ostrzy i skalpeli chirurgicznych, w tym produkty przeznaczone do zabiegów podologicznych, m.in. precyzyjne ostrza z serii FINE.

Więcej szczegółowych informacji na temat targów znajdą Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia: https://kongres.lne.pl.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.