09.03.2018 - Targi SALMED 2018

W dniach 15-17 marca 2018 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. Jest nam niezmiernie miło, iż w trakcie tegorocznej wystawy ponownie, wspólnie z przedstawicielami firmy Swann-Morton, będziemy promować najwyższej jakości ostrza i skalpele chirurgiczne.

W tym roku na naszym stoisku zaprezentujemy zarówno bogatą ofertę konwencjonalnych ostrzy i skalpeli chirurgicznych, jak i najnowsze rozwiązania z dziedziny produktów bezpiecznych: ostrza bezdotykowe BMS KLEEN, wysuwane skalpele jednorazowe oraz praktyczne usuwacze ostrzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w pawilonie 7, stoisko 41. Szczegóły oraz informacje organizacyjne dotyczące targów SALMED dostępne są na oficjalnej stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich www.salmed.pl.

 

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.