28.10.2020 - Szkolenie podologiczne w WSZUiE

26 października odwiedziliśmy Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, gdzie przeprowadziliśmy szkolenie dla studentek studiów dziennych ze specjalnością podologia.
Podolog Magdalena Ludwiczak zaprezentowała szeroką gamę ostrzy do podologii oraz szczegółowo omówiła ich zastosowanie. Uczestniczki miały okazję osobiście wypróbować różne rozmiary i kształty skalpeli na fantomie, a na koniec prowadząca przeprowadziła pokaz na wybranych studentkach.
Dziękujemy obu grupom za zaangażowanie i mamy nadzieję, że nowo zdobyta wiedza przyda się na dalszych etapach edukacji i kariery!
 
 

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.