16.02.2021 - Szkolenie podologiczne "Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem"

W ubiegły weekend odbyło się kolejne indywidualne szkolenie pod hasłem: „Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem”. Tym razem uczestniczką była Pani Marlena, z gabinetu podologicznego „Zdrowe Stopy” w Pile. 

W trakcie całodniowego szkolenia Pani Marlena miała okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wykorzystania skalpeli podczas zabiegów podologicznych oraz dopasowania różnych kształtów i rozmiarów ostrzy do konkretnych przypadków podologicznych. 

Prowadząca szkolenie, mgr Magdalena Ludwiczak, omówiła również temat bezpiecznej pracy ze skalpelem i w praktyczny sposób przedstawiła procedury oraz narzędzia minimalizujące ryzyko skaleczeń podczas zabiegów, zarówno u podologa, jak i u pacjentów.

Oprócz tego, Pani Marlena miała możliwość przećwiczenia nowo zdobytej wiedzy w czasie praktycznej części szkolenia oraz wypróbowania różnych ostrzy firmy Swann-Morton na fantomie oraz pacjentach.

Dziękujemy Pani Marlenie za uczestnictwo z organizowanym przez nas szkoleniu. Mamy nadzieję, że nowe umiejętności przydadzą się w codziennej pracy w gabinecie „Zdrowe Stopy”. 

Więcej informacji odnośnie szkoleń można znaleźć TUTAJ.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.