30.04.2019 - Spółka JK Surgical z certyfikatem ISO 9001:2015

Z niezwykła przyjemnością informujemy, iż naszej spółce przyznany został oficjalny certyfikat zgodności z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie dystrybucji i sprzedaży sprzętu i artykułów medycznych oraz narzędzi tnących dla przemysłu.

Kilkumiesięczny proces przygotowań oraz wdrażania wymagań normy ISO 9001:2015 zakończył się pozytywnym audytem certyfikującym, przeprowadzonym pod koniec marca 2019 roku przez firmę BSI - oficjalną międzynarodową jednostkę certyfikującą.

Certyfikat ISO 9001:2015 przyznawany jest firmom spełniającym najbardziej wymagające procedury kontroli jakości oraz prezentującym najwyższe standardy obsługi klienta.  

Tym bardziej cieszymy się, że starania i wysiłek wszystkich pracowników JK Surgical został potwierdzony uzyskaniem tak prestiżowego certyfikatu, będącego również zobowiązaniem do dbania o dalszy rozwój we wszystkich aspektach działalności firmy.

Mamy też nadzieję, iż System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 wprowadzony w JK Surgical będzie dla naszych partnerów dodatkową gwarancją usług i produktów o najwyższej jakości, oferowanych przez nas niezmiennie od ponad 25 lat.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.