11.04.2016 - SALMED 2016 - zapraszamy!

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Swann-Morton i JK Surgical podczas targów sprzętu i wyposażenia medycznego SALMED, które odbędą się w Poznaniu w dniach 12-14 kwietnia 2016.

W czasie tegorocznej wystawy przedstawimy Państwu kilka nowych rozwiązań, m.in. rewolucyjny system ostrzy bezdotykowych BMS Kleen oraz poszerzoną gamę bezpiecznych skalpeli wysuwanych (w tym nowy skalpel wysuwany do przecinania szwów). Ponadto, goście będą mogli zapoznać się z absolutną nowością - praktycznymi usuwaczami ostrzy chirurgicznych marki QlickSmartTM, które już niedługo dołączą do oferty Swann-Morton i JK Surgical.

Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, na naszym stoisku gościć będziemy przedstawicieli amerykańskiego producenta sprzętu medycznego DeRoyal.

Stoisko Swann-Morton i JK Surgical zlokalizowane będzie w pawilonie 8. Serdecznie zapraszamy!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.