01.02.2022 - Ruszają zapisy na szkolenia z dermaplaningu

Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy na szkolenie z dermaplaningu!
 
Dermaplaning to mechaniczna, nieinwazyjna forma peelingu skóry z użyciem skalpela. Oprócz wygładzenia, zabieg ten wyrównuje również koloryt skóry i zapewnia efekt „glow”! 
 
Nic więc dziwnego, że dermaplaning zyskał ogromną popularność zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii. W Polsce zabieg ten nie jest jeszcze tak dobrze znany, dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziecie mogli poznać jego podstawy i wdrożyć do oferty swoich gabinetów pod okiem Aleksandry Kołakowskiej – kosmetologa i szkoleniowca z ponad 15-letnim doświadczeniem.
 
Do kogo skierowane jest szkolenie? Do kosmetologów chcących poznać zabieg i móc wykonywać go w swoim gabinecie. Oprócz szczegółowej teorii, będziecie mogli przetestować nowo zdobyte umiejętności na modelkach. 
 
Czas trwania szkolenia: 8h
Lokalizacja: Poznań
 
Zapisy oraz więcej informacji można uzyskać wysyłając maila na adres julia@jksurgical.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 61 867 97 81.
 
Zapraszamy!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.