24.03.2021 - Ruszają szkolenia grupowe

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, poszerzyliśmy ofertę szkoleń o grupowe warsztaty z pracy ze skalpelem! Od niedawna można wziąć udziału w szkoleniu „Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem” wraz ze znajomymi, współpracownikami lub samemu dołączyć do kameralnej, 4-osobowej grupy, która pod okiem doświadczonej podolog, Magdaleny Ludwiczak, poznawać będzie innowacje i nowości na rynku skalpeli podologicznych.

Co więcej, główną część szkolenia stanowią praktyczne ćwiczenia oraz praca z pacjentami, które pomogą od razu wykorzystać zdobyte umiejętności w gabinetach lub na zajęciach. Szczegóły na temat programu szkolenia znajdują się TUTAJ.

Najbliższy wolny termin szkolenia grupowego to 08.05.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami mailowo na adres biuro@jksurgical.pl lub pod nr telefonu +48 61 867 97 81.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.