17.01.2019 - Pierwsze warsztaty podologiczne za nami

16 grudnia 2018 roku, we współpracy z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu, zorganizowaliśmy pierwsze w historii warsztaty z właściwej pracy ostrzami i dłutami w praktyce ortopodologa.

Słuchacze studiów podyplomowych WSEiT na kierunku ortopodologia mieli możliwość zapoznania się z właściwymi technikami pracy przy użyciu ostrzy i rękojeści chirurgicznych firmy Swann-Morton, będącej największym i najbardziej cenionym producentem tego typu narzędzi  na świecie.

W części teoretycznej warsztatów doświadczeni szkoleniowcy (p. Kinga Ryba oraz p. Małgorzata Gruszka-Roznoch) szczegółowo przedstawili poszczególne problemy podologiczne pacjentów oraz powiązane z nimi zabiegi, do których wskazali najbardziej przydatne typy ostrzy i skalpeli chirurgicznych.

Część praktyczna umożliwiła uczestnikom nie tylko wykonanie ćwiczeń, ale również przeprowadzenie właściwych zabiegów podologicznych u zaproszonych pacjentów przy użyciu najwyższej jakości ostrzy i skalpeli chirurgicznych Swann-Morton. Wszystkie zabiegi odbywały się oczywiście pod czujnym okiem specjalistów prowadzących szkolenie.

Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenia szkolenia. Dodatkową niespodzianką było losowanie nagrody – vouchera o wartości 200,00 zł na zakup narzędzi podologicznych marki Swann-Morton.

Warsztaty, którym towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń, pozwoliły wszystkim uczestnikom na zwiększenie wiedzy i umiejętności w zakresie praktycznych działań ortopodologa. Cieszymy się, że mogliśmy się do tego przyczynić i już teraz zapraszamy na kolejne szkolenia, o których z pewnością będziemy informowali na bieżąco.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów. Pełna fotorelacja dostępna jest pod tym linkiem: KLIK.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.