31.03.2020 - Oświadczenie dotyczące pandemii koronawirusa

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

podstawą działalności firmy JK Surgical Sp. z o.o. jest zaopatrywanie szpitali i przychodni (nie tylko na terenie Polski) w sprzęt medyczny. Nie możemy więc zawiesić naszego funkcjonowania na czas pandemii, jednakże obecna sytuacja także i nas zmusiła do wprowadzenia kilku istotnych zmian w codziennych operacjach firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom, partnerom, kurierom i pracownikom. Rękawiczki ochronne, obowiązkowa dezynfekcja na poszczególnych etapach przygotowania zamówień oraz rotacja personelu to tylko kilka procedur, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Ponadto, ograniczyliśmy dostęp do naszej siedziby dla osób z zewnątrz - wszystkie odbiory i dostawy przesyłek odbywają się obecnie bezobsługowo, w specjalnie wydzielonym miejscu przed budynkiem.

W tym niezwykle trudnym okresie, branża medyczna ma ręce pełne roboty. Naszym celem jest wspierać naszych klientów pomimo utrudnionych warunków, jednocześnie robiąc to zgodnie z wszelkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny.

Tych, którzy mają możliwość pracy zdalnej, zachęcamy do pozostania w domu. W ten sposób zadbamy o wszystkich, a zwłaszcza o tych, którzy dla nas walczą na pierwszej linii frontu - lekarzy, pielęgniarki, ratowników oraz cały personel medyczny.

 

Z wyrazami szacunku,

Norbert Kuźniak

General Manager

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.