24.09.2019 - Nowe rozmiary skalpeli wysuwanych

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie produktami bezpiecznymi (spełniającymi dyrektywy UE ws. zapobiegania zranieniom ostrymi narzędziami medycznymi) gama wysuwanych skalpeli bezpiecznych Swann-Morton poszerzyła się o nowe rozmiary ostrzy – 10R, 12, 14 oraz 15C.

Najnowsze skalpele bezpieczne Swann-Morton posiadają ulepszoną blokadę, która przy wysunięciu ostrza unieruchamia je nawet przy kontakcie z twardą powierzchnią lub kością. Sprawdzony mechanizm użyty w skalpelach, zapobiega również przypadkowemu wysunięciu ostrza oraz zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dzięki zablokowaniu ostrza „na stałe” w skalpelach przeznaczonych do utylizacji.

Poszczególne rozmiary skalpeli wysuwanych są łatwe do rozpoznania dzięki zastosowaniu charakterystycznych oznaczeń kolorystycznych na czerwonych rękojeściach.

Bezpieczne skalpele wysuwane Swann-Morton dostępne są w wersji sterylnej – w opakowaniach po 10 i 25 szt. oraz w wersji niesterylnej – w opakowaniach zbiorczych po 500 szt.

Pełną gamę skalpeli wysuwanych znajdą Państwo w zakładce Produkty bezpieczne.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.