10.02.2021 - Nowa gama rękojeści "Ergonomic"

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą serię rękojeści marki Swann-Morton. Nowe uchwyty z gamy „Ergonomic” zostały zaprojektowane, aby zmaksymalizować ich wydajność i precyzję. Specjalna, szorstka powłoka zapewnia łatwość i wygodę chwytu, jednocześnie minimalizując zmęczenie użytkownika.

Rękojeści powstały przede wszystkim z myślą o zabiegach z zakresu histologii, patologii, autopsji oraz wykorzystaniu w laboratoriach. Świetnie sprawdzą się także przy pracach modelarskich i artystycznych.

Produkty „Ergonomic” nadają się do sterylizacji w autoklawie, a kolorystyczne oznaczenia ułatwiają ich szybką i bezproblemową identyfikację.

Rękojeść nr 5 w kolorze czarnym (kod: 1003) jest kompatybilna ze wszystkimi „małymi” rozmiarami ostrzy o mocowaniu nr 3, np. 10 i 15, podczas gdy bordowy uchwyt nr 6 (kod: 1004) pasuje do „dużych” ostrzy o mocowaniu nr 4, np. 22 i 24. Z kolei, szara rękojeść nr 8 (kod: 2618) może być wykorzystywana w połączeniu z ostrzami PM60 i PM60B z serii Post-Mortem.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.