13.07.2021 - Niezawodny usuwacz ostrzy BladeFLASK

Qlicksmart BladeFLASK jest prostym i bezpiecznym narzędziem do usuwania zużytych ostrzy chirurgicznych. Jest to pierwszy na świecie usuwacz używany wyłącznie jedną ręką, dzięki czemu zapobiega zranieniom powiązanym z manualnymi metodami usuwania ostrzy.


BladeFLASK spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa.


BladeFLASK zapewnia optymalne bezpieczeństwo, szybkość, wygodę oraz prostotę użytkowania dzięki zautomatyzowanemu procesowi, do obsługi którego wystarczy tylko jedna ręka. Urządzenie poprawia nie tylko poziom opieki nad pacjentem, ale także bezpieczeństwo personelu, jednocześnie umożliwiając korzystanie z preferowanych przez lekarzy metalowych rękojeści chirurgicznych.


Wytrzymały pojemnik na zużyte ostrza chirurgiczne.


BladeFLASK to odporny na przebicie pojemnik, który po zapełnieniu może być poddany utylizacji w łatwy i bezpieczny sposób. Odpowiednie oznakowanie i kolorystyka klasyfikują BladeFLASK jako odpad medyczny.


Automatyczne zabezpieczenie przed przepełnieniem.


BladeFLASK posiada wbudowany licznik oraz zabezpieczenie aktywujące się automatycznie po usunięciu 100 sztuk ostrzy. Tym samym, BladeFLASK eliminuje ryzyko przepełnienia oraz zablokowania urządzenia.


Prosty montaż, uniwersalne zastosowanie.


Dedykowany uchwyt pozwala na bezproblemowy montaż usuwacza BladeFLASK w dogodnym i łatwo dostępnym miejscu, np. na ścianie lub stole. Urządzenie sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie konieczna jest częsta i szybka wymiana zużytych ostrzy chirurgicznych - w przychodniach, na oddziałach szpitalnych, ratunkowych itp.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.