10.04.2018 - Międzynarodowa Konferencja "Medyczna Strona Podologii"

19 maja 2018 we Wrocławiu odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Medyczno-Podologiczna organizowana pod hasłem „Medyczna Strona Podologii”.

Prelegenci zaproszeni do udziału w konferencji to europejska czołówka specjalistów. Są wśród nich m.in.: chirurdzy, podiatrzy, lekarze rehabilitacji, podolodzy.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również JK Surgical. Na naszym stoisku zaprezentujemy szeroką ofertę ostrzy i skalpeli chirurgicznych Swann-Morton przeznaczonych do różnego rodzaju zabiegów z zakresu podologii.

Ponadto, wszyscy goście i uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z nowościami w naszym asortymencie, m.in. bezpiecznymi skalpelami wysuwanymi oraz praktycznymi usuwaczami ostrzy.

Dodatkowe informacje na temat Międzynarodowej Konferencji Medyczno-Podologicznej dostępne są na oficjalnym profilu wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/Podologia.medyczna/

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.