14.06.2021 - Łamacze ampułek SnapIT - bezpieczeństwo i wygoda na co dzień

Każdego roku w polskich szpitalach i przychodniach dochodzi do około 37 000 przypadków zranień, z których ponad 65% jest spowodowanych otwieraniem szklanych ampułek. Przyrząd SnapIT, zaprojektowany przez dyplomowaną pielęgniarkę z Australii, jest idealny dla osób, które na co dzień pracują z ampułkami oraz potrzebują łatwego w użytkowaniu oraz bezpiecznego rozwiązania. 

Otwieracze SnapIT występują w trzech rozmiarach - Regular, Large i Extra Large - oraz w wariantach Personal, Lite i Trolley. 

SnapIT Regular z łatwością otworzy ampułki o pojemności 1-2 ml, 5-10 ml oraz 10-15 ml. Większy wariant - SnapIT Large - świetnie sprawdzi się także przy ampułkach 20-25 ml. Z kolei największy rozmiar - Extra Large - jest kompatybilny z ampułkami o pojemności 20-25 ml i 25-30 ml.

SnapIT Lite wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest on lżejszy od aluminiowych otwieraczy SnapIT oraz nie zawiera lateksu. SnapIT Lite występuje w wersjach Regular i Large, a także w różnych wersjach kolorystycznych.

Ponadto, łamacze ampułek SnapIT dostępne są w dwóch kształtach – Personal i Trolley. W odróżnieniu do wersji Personal, wersja Trolley posiada płaską krawędź, która umożliwia położenie otwieracza poziomo i zapobiega niepożądanemu przemieszczaniu się. Dzięki temu, SnapIT Trolley sprawdzi się świetnie przy korzystaniu z wózka na kółkach. 

Wszystkie produkty z serii SnapIT są przyjazne środowisku. Długa żywotność produktu (ponad 10 lat) pozwala zredukować odpady wynikające z wykorzystywania innych, jednorazowych łamaczy ampułek oraz zabezpiecza przed przypadkowymi pęknięciami ampułek

Łamacze SnapIT wykonane z aluminium mogą być sterylizowane w autoklawie, dzięki czemu spełniają wymogi sanitarne szpitali i klinik.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym, który demonstruje jak szybko, łatwo i bezpiecznie można otworzyć ampułkę za pomocą SnapIT: https://www.youtube.com/watch?v=sWG5rtvSXec

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.