09.01.2019 - Konferencje podologiczne z udziałem JK Surgical

Z wielką przyjemnością informujemy, iż pod koniec 2018 roku mieliśmy okazję uczestnictwa w dwóch, niezwykle interesujących konferencjach podologicznych.

Pierwsza z nich, zorganizowana pod hasłem "I Edukacyjne Spotkanie Podologów", odbyła się 20.10.2018 roku w Poznaniu. Organizatorem całodniowego wydarzenia, które zgromadziło ponad 140 słuchaczy, było Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare z Poznania. Jako jedni z wystawców mieliśmy możliwość zaprezentowania wszystkim uczestnikom szkolenia pełnej oferty produktów chirurgicznych Swann-Morton - w tym ostrzy i rękojeści o zastosowaniach stricte podologicznych.

Nie inaczej było w Szczecinie, gdzie w dniach 30.11-01.12.2018 odbyła się III Konferencja Naukowa Medycyny Holistycznej zatytułowana "Stopa w świecie nauk medycznych". W czasie dwudniowego spotkania podologów, zaprezentowaliśmy uczestnikom wszystkie produkty z asortymentu Swann-Morton niezbędne w każdym gabinecie podologicznym.

Co więcej, słuchacze wykładu poświęconemu tematyce unikania zakażeń, prowadzonego przez panią dr Katarzynę Głodowską, mieli możliwość zapoznania się z naszym asortymentem produktów bezpiecznych, m.in. wysuwanymi skalpelami bezpiecznymi Swann-Morton oraz usuwaczami ostrzy typu BladeFlask.

Warto nadmienić, iż podczas obu wydarzeń ufundowaliśmy łącznie 6 voucherów na zakup produktów Swann-Morton o łącznej wartości 2400 zł, które zostały rozlosowane pośród uczestników konferencji. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim naszym gościom za miłe spotkania i rzeczowe rozmowy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obu konferencji.

Do zobaczenia już wkrótce na kolejnych wydarzeniach podologicznych!

Poznań

Szczecin

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.