24.11.2020 - Kolejna edycja indywidualnego szkolenia z pracy skalpelem

Wczoraj odbyło się kolejne indywidualne szkolenie podologiczne pt.: "Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem". Pani Katarzyna, która przyjechała spod Warszawy, ćwiczyła pracę z różnymi rozmiarami i kształtami skalpeli pod okiem doświadczonej podolog Pani Magdaleny Ludwiczak.
Oprócz obowiązkowej teorii odnoszącej się do zastosowań ostrzy i zasad bezpieczeństwa oraz pracy na fantomie, Pani Katarzyna miała też okazję przetestować swoje nowo nabyte umiejętności na pacjentach.
Dziękujemy Pani Katarzyna za zaufanie i mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się na co dzień w gabinecie podologicznym!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.