10.09.2014 - jksurgical.pl w nowej odsłonie

Mamy niezwykłą przyjemność powitać Państwa na całkowicie nowej stronie internetowej JK Surgical.
 
Znajdziecie Państwo tutaj uaktualnioną i poszerzoną ofertę ostrzy, rękojeści i skalpeli chirurgicznych Swann-Morton. Wszystkie produkty zostały wzbogacone o wysokiej jakości zdjęcia oraz szczegółowe opisy, które ułatwią Państwu precyzyjny wybór interesującego Was asortymentu.
 
Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostrzy i uchwytów przemysłowych angielskiej firmy Jewel Blade, której od 2013 roku JK Surgical jest wyłącznym przedstawicielem. W sekcji przemysłowej znajdziecie Państwo także szeroki wybór przyrządów i zestawów do modelarstwa.
 
Informujemy również, że wraz z powstaniem nowej strony, zmianie uległ nasz główny adres e-mail. Wszelkie zapytania i zamówienia prosimy wysyłać na adres biuro@jksurgical.pl. Poprzedni adres (jksurgical@pro.onet.pl) wciąż będzie do Państwa dyspozycji w najbliższym okresie.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.