23.04.2018 - JK Surgical sponsorem międzynarodowej Konferencji Zapobiegania i Kontroli Zakażeń IFIC 2018

International Federation of Infection Control (IFIC) oraz Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych zapraszają do udziału w XVIII międzynarodowej konferencji, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2018 w Krakowie. Będzie to pierwsza międzynarodowa konferencja poświęcona kontroli zakażeń organizowana w Polsce, a jej obrady będą tłumaczone symultanicznie.

W ramach różnego rodzaju sesji, wykładów i warsztatów delegaci będą prowadzić dyskusje na temat problemów dotyczących zapobiegania i kontroli zakażeń. Będzie to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy, ale także do nawiązania kontaktów z praktykami kontroli zakażeń z całego świata. Wykładowcy oraz uczestnicy konferencji IFIC pochodzą z ponad 50 państwa na całym świecie co sprawia, że wydarzenie ma charakter oraz zasięg międzynarodowy.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma JK Surgical została jednym ze sponsorów tego wielkiego wydarzenia. Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska firmowego, na którym, zgodnie z główną tematyką Kongresu, zaprezentujemy najnowsze rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo personelowi medycznemu podczas używania ostrych narzędzi w placówkach medycznych i na salach operacyjnych.

Oprócz szerokiej gamy bezpiecznych ostrzy i skalpeli chirurgicznych Swann-Morton, przedstawimy również unikatowe produkty marki Qlicksmart służące do bezpiecznego usuwania ostrzy chirurgicznych oraz otwierania ampułek.

Więcej szczegółów na temat Kongresu można znaleźć na stronie organizatora (link) oraz Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych (link).

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.