27.07.2020 - JK Surgical partnerem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia!

Z przyjemnością informujemy, że firma JK Surgical została oficjalnym partnerem Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Misją Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia jest kształcenie oraz profilowanie karier zawodowych studentów poprzez realizację programów studiów uwzględniających potrzeby rozwoju gospodarczego, społecznego oraz kulturowego. Uczelnia w swojej ofercie posiada szeroki zakres ciekawych i praktycznych kierunków, w tym także kosmetologię i podologię.

Z niecierpliwością wyczekujemy nowych, wspólnych projektów. Ich celem będzie wzbogacenie edukacji studentów kosmetologii i podologii o innowacyjne techniki pracy z ostrzami i skalpelami.

Więcej szczegółów na temat naszej współpracy już wkrótce!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.