22.02.2019 - JK Surgical partnerem PODOpokazu

Miło jest nam poinformować, iż znaleźliśmy się w gronie oficjalnych partnerów PODOpokazu, który odbędzie się 3 marca w Hotelu Piano w Lublinie.

Organizatorem wydarzenia są Instytut Mani&Pedi oraz PODOpractica.com. W czasie pokazu podolog i podotrener Larysa Sobiech w szczegółach omówi i zaprezentuje jak efektywnie pracować skalpelem i dłutem u pacjentów z problemem pękających pięt, m.in. przy użyciu ostrzy i skalpeli chirurgicznych Swann-Morton. Przedstawiony zostanie również zabieg korekcji wrastających paznokci z zastosowaniem tzw. "Metody Arkady".

Uczestnicy szkolenia będą mieli również okazję zapoznać się z ofertą produktów chirurgicznych Swann-Morton przeznaczonych do wszelkiego rodzaju zabiegów z zakresu podologii.

Szczegóły dotyczące PODOpokazu dostępne są na stronie wydarzenia – LINK

Serdecznie zapraszamy! 

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.