29.01.2014 - JK Surgical na targach medycznych SALMED 2014

JK Surgical po raz kolejny będzie miała przyjemność reprezentować firmę Swann-Morton podczas targów SALMED. W czasie ekspozycji zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie ostrzy i skalpeli chirurgicznych.

Wśród tegorocznych nowości wyróżnić należy przede wszystkich rozszerzoną gamę bezpiecznych, wysuwanych skalpeli jednorazowych, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące bezpiecznego przekazywania narzędzi medycznych z rąk do rąk. Ponadto, nasi goście będą mieli okazję zapoznać się z nowym, rewolucyjnym wyrobem producenta z Sheffield - systemem "KLEEN", umożliwiającym całkowicie bezdotykowe zakładanie i usuwanie ostrzy.

W tym roku na naszym stoisku gościć będziemy również przedstawicieli amerykańskiej firmy DeRoyal. Producent ze Stanów Zjednoczonych, który działa na rynku od 1973 roku, posiada w swojej bogatej ofercie szeroką gamę najnowocześniejszych i niezawodnych artykułów medycznych. Warto podkreślić, że DeRoyal zaprezentuje się w Polsce po raz pierwszy w historii właśnie podczas tegorocznych targów SALMED.

Przypominamy, że największa tegoroczna ekspozycja branży medycznej w naszym kraju odbędzie się w dniach 10-12 lutego na terenach Międzynarodowych Targach Poznańskich. Naszych gości będziemy oczekiwać na stoisku nr 29 w pawilonie nr 8.

Serdecznie zapraszamy!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.