10.09.2013 - Jewel Blade już w Polsce!

Od 2013 roku JK Surgical jest wyłącznym przedstawicielem firmy Jewel Blade Ltd. - brytyjskiego producenta ostrzy i uchwytów przemysłowych.
 
Firma Jewel Blade posiada ponad 85-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych. Wszystkie produkty wytwarzane są w brytyjskim mieście Sheffield, gdzie mieści się siedziba Jewel Blade.
 
Wśród asortymentu tej firmy znajdą Państwo ostrza i uchwyty przemysłowe stosowane w wielu branżach, m.in.: motoryzacyjnej, podłogowej, żywnościowej i opakowaniowej. Marka Jewel Blade znana jest na całym świecie dzięki niedoścignionej jakości i trwałości swoich produktów.
 
Potwierdzeniem tej opinii jest wprowadzona niedawno gama ostrzy przemysłowych XL Premium, składająca się z ostrzy z serii SILVER i GOLD. Ostrza XL Premium GOLD nie mają sobie równych wśród konkurencji dzięki najwyższej jakości wykończeniu, trwałej strukturze oraz powłoce z azotku tytanu –TiN, która zwiększa żywotność ostrza aż 8-krotnie w porównaniu ze standardowymi ostrzami.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szeroki wybór uchwytów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyty te są kompatybilne z wszystkimi ostrzami firmy Jewel Blade.
 
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami Jewel Blade. Postaw na jakość i osiągnij więcej.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.