31.08.2020 - "Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem" - pierwsze szkolenie już za nami!

W sobotę, 22 sierpnia odbyło się pierwsze indywidualne szkolenie pod hasłem "Innowacyjne techniki pracy ze skalpelem" organizowane przez JK Surgical.

Uczestnikiem inaugurującego szkolenia była pani Karolina z Grodziska Mazowieckiego, która okazała się szczęśliwą zwyciężczynią vouchera wylosowanego podczas marcowego seminarium podologicznego zorganizowanego w Warszawie przez Ambasadę Kosmetyczną.

Indywidualne zajęcia poprowadziła podolog Larysa Sobiech z PODOpractica. Tematyka szkolenia obejmowała nie tylko pracę ze standardowymi ostrzami chirurgicznymi, ale również produktami z serii Fine oraz usuwaczami ostrzy, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w gabinetach podologicznych.

Serdecznie dziękujemy Larysie za przeprowadzenie szkolenia, a pani Karolinie raz jeszcze gratulujemy i wierzymy, że nowo nabyta wiedza okaże się przydatna w codziennej pracy podologa.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.