28.01.2021 - Cykl webinarów „Skalpel w rękach podologa”

Cykl webinarów „Skalpel w rękach podologa” to projekt realizowany przez JK Surgical we współpracy z Wyższą Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W ramach projektu, uczniowie studiujący podologię, kosmetologię lub powiązane kierunki mogą zdobyć wartościową, praktyczną wiedzą na temat zastosowania skalpeli oraz bezpieczeństwa w gabinecie podologicznym.

Webinary są prowadzone przez doświadczoną podolog i szkoleniowiec, Magdalenę Ludwiczak. Oprócz posiadania indywidualnej praktyki, Pani Magda dzieli się swoim doświadczeniem wykładając w TEB Edukacja Poznań oraz jako Regionalny Szkoleniowiec systemu Podoklamra. Co więcej, od wielu lat współpracuje ze szpitalami i poradniami na terenie Wielkopolski. Jej specjalizacja to opieka nad pacjentami ze stopą cukrzycową oraz z zaburzeniami ukrwienia kończyn dolnych.

Wszyscy uczestnicy będący studentami WSIIZ otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w cyklu webinarów oraz będą mieli możliwości wzięcia udziału w konkursie na Facebooku, w którym nagrodą będą najwyższej jakości skalpele do podologii marki Swann-Morton. Osoby niezwiązane z uczelnią mogą oglądać transmisję webinarów na Facebooku, na profilu uczelni lub na profilu JK Surgical.

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.