Wysuwane skalpele

Bezpieczeństwo i wygoda dla mobilnych lekarzy

Wysuwane skalpele bezpieczne to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez Swann-Morton z myślą o bezpieczeństwie pracowników branży medycznej. Dzięki rękojeści, która całkowicie osłania i blokuje ostrze, przekazywanie skalpela z rąk do rąk oraz jego utylizacja są całkowicie bezpieczne. 
 
Skalpele bezpieczne cieszą się dużą popularnością na oddziałach ratunkowych oraz izbach przyjęć, jak również znajdują zastosowanie u lekarzy mobilnych, kosmetologów i podologów. Pracując w domach pacjentów ważna jest zarówno wygoda użytkowania narzędzi medycznych, jak i bezpieczeństwo. 
 
Co więcej, poprzez możliwość schowania ostrza i zablokowania go po zakończeniu zabiegu, skalpele wysuwane minimalizują ryzyko skaleczenia oraz eliminują potrzebę posiadania usuwaczy ostrzy. Produkty te są łatwe w utylizacji, a dzięki pojedynczym opakowaniom, zajmują bardzo mało miejsca. Jest to niewątpliwy atut w przypadku pracowników branży medycznej i kosmetologicznej, którzy dojeżdżają do swoich klientów.

Wysuwane skalpele są dostępne w 15 najpopularniejszych rozmiarach i pakowane w opakowaniach po 10 lub 25 sztuk.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link: https://jksurgical.pl/oferta/categories/oferta/ostrza-chirurgiczne/produkty-bezpieczne/skalpele-wysuwane