20.09.2021 - 41. Kongres i Targi LNE - Dziękujemy!

16-17 września odbył się 41. Kongres i Targi LNE w Krakowie. Firma JK Surgical miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca.

Było nam niezmiernie miło gościć na naszym stoisku zarówno liczne grono stałych klientów, jak i wiele nowych osób zainteresowanych produktami marki Swann-Morton i Qlicksmart.

Cieszymy się, że zainteresowanie naszą ofertą ostrzy i skalpeli, które mają zastosowanie także w podologii oraz kosmetologii, wciąż rośnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych wydarzeniach w branży beauty!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.