29.11.2019 - 2. Ogólnopolska Konferencja Podologiczna WSNoZ

23 listopada odbyła się druga edycja Ogólnopolskiej Konferencji Podologicznej organizowana przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Podczas tego niezwykle ciekawego wydarzenia w branży podologicznej, mieliśmy okazję zamienić parę słów z naszymi stałymy klientami, a także porozmawiać z wieloma nowymi osobami zainteresowanymi ostrzami i skalpelami Swann-Morton, które mają zastosowanie w podologii.

Cieszymy się, że popularność naszej oferta ostrzy i skalpeli wśród podologów wciąż rośnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska, oraz organizatorom za dzień pełen wartościowej nauki o podologii. Do zobaczenia na kolejnej edycji wydarzenia!

JK Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od ponad 25 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.